1. Anasayfa
  2. İnşaat Malzeme Fiyatları

İnşaat Kumu Fiyatları

2022 İnşaat kumu fiyatları, inşaat kumu m3 fiyatları ve harç kumu fiyatları, ince kum fiyatları gibi tüm kum çeşitlerinin fiyatlarını alttaki tabloda görebilirsiniz.

İnşaat Kumu Fiyatları
Konumuzda inşaat kumu ve tüm çeşitlerinin fiyatlarını görebilirsiniz.
1

inşaat kumu fiyatları listemizde tüm kum çeşitlerinin net fiyat bilgilerini görmek mümkündür. İnşaat kumu her inşaatta kullanıldığı gibi insan hayatının her köşesinde yer alan , olmazsa olmaz bir yapı malzemesi çeşididir. Geçmiş yıllara göre 2022 yılında kum ton fiyatları artışa geçmiştir. Bunun en net sebepleri arasında kurlarda olan gelişmelerdir. Bütün dünyada son yıllarda kum ton fiyatları artış göstermekte ve buda ülkemizde bulunan kum fiyatlarında artışa sebebiyet vermektedir.

İnşaatın sağlam olması için seçilen kum türü de kaliteli olmalıdır. Birçok kum çeşidi vardır ve kalitesine göre fiyatları oldukça değişmektedir.

Bu konudaki başlıklar

İnşaat Kum Çakıl Mıcır Fiyatları 2022

İnşaat kumu çeşitleri oldukça fazladır. Bu çeşitler ise kaliteden kaliteye göre değişir. m3 Kum fiyatlarını sizler için tek tek bir tablo halinde bir araya getirdik. İnşaat kumu m3 fiyatı alttaki tabloda görüldüğü gibidir.

İnşaat Kumu Çeşidim3 Fiyatı
Yıkanmış Beton Kumu60 TL
07 Sıva Kumu 76 TL
4-5-6 Nolu Kum 71 TL
1-2-3 Nolu Kum 74 TL
Şap Kumu76 TL
Kaba ve İnce Kum78 TL
0,63 mm Kum48 TL
Tuvenan kum62 TL
Moloz kumu36 TL
7/15 Kum48 TL
0,5 mm Kırma Kum 46 TL
Mil Kumu76 TL
Yıkanmış 0,5 mm Kum 76 TL
Yıkanmış Beton Kumu58 TL
0,7 mm Sıva Kumu74 TL
2022 Kum Fiyatları Listesi

1 Kamyon Kum Fiyatı Ne Kadar?

Günümüz de 1 kamyon kum fiyatı ortalama olarak kumun çeşidine göre 2000- 4000 TL arası tutabilmektedir. Kamyon kum fiyatlarını net şekilde öğrenmek için kum satışı yapan firmalardan son fiyatları öğrenmeniz gerekmektedir.

1 m3 Kum Kaç Ton Eder?

1 m3 Kum Kaç Ton Eder?

1 m3 kum ton olarak hesaplandığında 1.6 ton olarak karşımıza çıkmaktadır. Sıkıştırma sonunda bu rakam 2 tona kadar çıkabilmektedir.

Sıva Kumu Fiyatı Ne Kadar ?

Firmalara göre 0,7 mm Sıva Kumu fiyatı 70 – 90 TL aralığında olmaktadır. Son güncel fiyatlar için kum firmaları ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir.

1 torba inşaat kumu fiyatı kaç TL

1 Torba inşaat kumunun fiyatı çeşidine göre 10- 30 TL arasında değişmektedir.

inşaat kumu çeşitleri ve fiyatlarını yukarıda tabloda sizler için bir araya getirdik. Merak ettiğiniz tüm inşaat kumu çeşitleri ve bilgileri için bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir